• E-Books
  • Applications
  • Layouts
  • Sketches
  • Wallpapers
  • Posters

FreeToPlay: Might & Magic: Duel of Champions - Herold Pustki

Z powodu obchodzonego dzisiaj dnia dziecka oraz wczorajszej premiery nowego rozszerzenia do gry Might & Magic: Duel of Champions nazwanego Herold Pustki postanowiłem napisać co nieco o niej oraz o zmianach, jakie zostały wprowadzone. Jeżeli jednak wierzyć statystykom, to gry nie trzeba nawet przedstawiać, gdyż jak donosi portal gram.pl:

  • "polskojęzycznych graczy jest dwukrotnie więcej niż angielskojęzycznych i francuskojęzycznych razem wziętych"

Innymi słowy tytuł cieszy się ogromną sławą wśród naszych rodaków, a i mi osobiście zabrał nieco godzin z życia.

imageimage

image image

Duel of Champions to gra stworzona przez firmę Ubisoft na bazie bardzo popularnych w latach '90 karcianek pokroju Magic: the Gathering, której akcja rozgrywa się w świecie znanym nam z takich klasyków, jak głośna seria Heroes. Najistotniejszą rzeczą, jaką tutaj należy dodać jest fakt, że gra jest w całości darmowa (pomijając mikropłatności, które mają jedynie na celu przyspieszenie naszych osiągnięć) i jako jedna z niewielu sieciówek tego typu reprezentuje tak wysoki poziom udostępniając nam kilka trybów rozgrywki.

imageimage

Nowy dodatek wprowadza aż 103 nowe i jeszcze silniejsze karty oraz 20 osiągnięć do naszej rozgrywki dzięki którym staje się ona jeszcze ciekawsza i pasjonująca. Zbalansowane również zostały niektóre starsze karty bohaterów, stworzeń, zaklęć oraz łutów szczęścia, poprawione zostało również nazewnictwo i opisy części specjalnych umiejętności.

Poza nowymi kartami dodano również do klienta nowe opcje takie, jak np. czat główny - dzięki któremu lista przyjaciół w końcu służy do czegoś więcej, niż tylko kumulacja nicków i podgląd elo dodanych tam osób. Sama lista przyjaciół oraz lista powiadomień również są teraz łatwiej dostępne.

image

Bardzo istotna jest również zmiana polityki gry zachęcająca ludzi do codziennej rozgrywki poprzez system nagród dziennych. Każdego dnia, gdy logujemy się do gry po raz pierwszy proponowana jest nam niewielka nagroda, którą możemy albo wykorzystać od razu, albo pozostawić na następny dzień by jeszcze bardziej zwiększyć jej wartość i na koniec tygodniowego cyklu odebrać nagrodę główną!

Grę gorąco polecam wszystkim miłośnikom karcianek rodem z D&D oraz tym, którzy poświęcili nie jedną noc na pojedynki w Might & Magic: Heroes I - VI! Na pewno nie pożałujecie.

Można ją pobrać ze strony producenta, a opis nowych kart znajdziecie na stronie http://www.mmdoc.net/.

Author: Daniel 'zoNE' Gabryś

Posted on 2013.06.01
Last updated on 2013.06.01

  • Windows Reg Tweaker Original War Encyclopaedia
  • Original War - Kurs Edytora
  • Leksykon pojęć bezpieczeństwa